Polakja seksi që po çmend Euro 2012, një Larisa e dytë

(Galeri fotosh) Në botërorë ishte Larissa, kush nga tifozët i ka harruar format e saj që  i përdorte për t’i dhënë zemër skuadrës. Tani në evropian është Natalia Siviec një modele polake e cila është shpallur paraprakisht si tifozja më seksi në tribuna ndërsa nuk ka nguruar të shfaqet e aty me bluze dhe pamje provokuese. Polakja që i jep zemër ekipit të saj shpreson dhe ne gjithashtu të jetë për një kohë të gjatë në shkallët e stadiumit.  Vazhdo këtu per galerine

Për të komentuar rregjistrohuni këtu ose logoni me e-mail e Facebook. Për më shumë informacion lexoni

You must be logged in to post a comment Login