Rita Ora skandal në koncerte, del pa të brendshme

Rita Ora po bën çdo gjë për të qenë në qendër të vëmendjes. Këngëtarja, pas disa “incidenteve” me zbulimin e pjesëve intime nëpër koncerte, sërish vazhdon të tregojë çdo gjë. Dhe kjo, sigurisht nga pakujdesia e kujdesshme për të tërhequr vëmendje në çdo moment. Fotot e fundit gjatë një koncerti të Rita Orës janë me të vërtet skandaloze. Pjesët e zbuluara nuk duken aspak joshëse, të paktën jo në këtë pozicion që këngëtarja me orgjinë shqiptare ka zgjedhur për të rënë në sy. Së fundmi nuk është vetëm Rita Ora ajo që ka përqafuar këtë mënyrë reklamimi për veten. Shumë yje botërorë e jo vetëm duken tërësisht të përfshirë nga mania për të dalë pa asgjë poshtë fustaneve, për të shtuar disi famën dhe vëmendjen rreth tyre.

Për të komentuar rregjistrohuni këtu ose logoni me e-mail e Facebook. Për më shumë informacion lexoni

4 Responses to "Rita Ora skandal në koncerte, del pa të brendshme"

 1. scarface  17/07/2012 at 5:20 pm

  Nuk eshte ndonje mall per tu pa kjo Rita.

 2. ARBRI  22/07/2012 at 5:35 pm

  Dhe,per kete prosopulle behet nami me “shqiptarizmen” e saj..Kesaj i thone, mburrje per “breke”!!

 3. Skender Lluka  25/07/2012 at 2:32 pm

  Nuk është e ndershme te gjykohet nga kendveshtrimi negativ personi i artistes ne ngritje evropiane dhe botrore Rita Ora një shqiptare e rritur ne Londer nga prinderit e saje shqiptare nga Prishtina konkretishte eshte mbesa e rexhisorit te njohur kosovar tani ma te ndjere Besim Sahatqiu. Eshte per te u vlersua shume ndjenja e saje shqiptare ne po thuaj te gjitha intervistat ku ajo intervistohet, ajo gjykon armikun e shqiptareve dhe ndihet krenare qe eshte me mish e me gjak shqiptare. Te pakten duhemi te pranojme nje realitet te ri artistik pasi qe eshte njera prej te rralleve artiste qe lansohet nga Londra dhe ka bere teren ne popullaritetin e saja. Vereni Rita Oren vetem ne paralele me Bleona Qeretin e cila po bene çmos per te u bere dikushi me tere arsenalin e saj fizik e material dhe sja var kush fare. i deshiroi suksese edhe Bleones perte arritur majat e fames ne jeten publike artistike qe eshte nje promotor i fuqishem i shou-bizit perendimor evrop-amerikan. rites ju kan hapur dyert e medhaja dhe vetem se ka hyre ne kete proces sa te fames aq edhe te perfitimeve materiale.

  • vleresim sipas realitetit te sotem  26/07/2012 at 4:48 am

   E mire shkruar.

You must be logged in to post a comment Login