KRYESORE

Kryengritje në PS/ Pagëzohet bërthama anti-Rama?!

Kryengritje në PS/ Pagëzohet bërthama anti-Rama?!

Pakënaqësitë ndaj qeverisë “Rama” bashkojnë në një drekë deputetët Tom Doshi, Pjerin Ndreu, Armando Prenga, Mark Frroku dhe Parid Cara. Doshi: Festuam ditëlindjen e Frrokut, ndaj nuk ishim në seancë. Ndreu e Prenga: Ishte rastësi, nuk ka asgjë të organizuar” …

1 2 3 429