SPORT

Pas Shkodrës Rama premton stadiumin e Vlorës

Pas Shkodrës Rama premton stadiumin e Vlorës

Kryeministri Edi Rama mesa duket e ka qëllim në vetëvete përmisimin e infrastrukturës sportive në vend. Pas ndërtimit të stadiumit të Elbasanit, Rama premtoi gjatë…

Shaqiri në radarët e Liverpool

Shaqiri në radarët e Liverpool

Presidenti i Bayern Munich, Franz Beckenbauer është shprehur se Xherdan Shaqiri është i lirë për t’u larguar nga Bayerni në janar. Kjo deklaratë e numrit një të bavarezëve e ka kthyer…

Luftë Dortmund-Benfica për Halimi-n

Luftë Dortmund-Benfica për Halimi-n

Ishte gusht, kur Stuttgarter Kickers i kategorisë së tretë gjermane përballej me Borussian e Dortmundit, dhe humbja 1-4 nuk ishte ndonjë çudi e madhe. Çudi ishte fakti që një mesfushor…

1 2 3 222